elektryczne łóżko standardowe

Łóżko rehabilitacyjne Łódź

 

 

STANDARDOWE ŁÓŻKO ELEKTRYCZNIE STEROWANE - absolutnie niezastąpiona, podstawowa, uniwersalna pomoc dla pacjenta leżącego i jego opiekuna

 

CENA fabrycznie nowego polskiego ŁÓŻKA = 2650 zł

Podana cena zawiera koszt dostawy łóżka na palecie;
łóżko na palecie jest w 6 elementach, które przy pomocy załączonej instrukcji i narzędzi można samodzielnie złożyć.
Łóżko dostarczane jest przez kuriera na parter.
Wniesienie i montaż po stronie kupującego.
Produkt fabrycznie nowy; gwarancja 2 lata.

 

Gdy pojawia się w domu niepełnosprawny ruchowo podopieczny spędzający dużo czasu w łóżku wówczas:

  • dla opiekuna istotnym jest by wszelkie czynności wokół obłożnie chorego (czynnosci pielegnacyjne, karmienie i pojenie, transfer z łóżka i do łóżka) przebiegały sprawnie i z jak najmniejszym wysiłkiem,
  • dla fizjoterapeuty ważnym jest możliwość odpowiedniego ułożenia pacjenta oraz dostępność do pacjenta podczas rehabilitacji,
  • dla podopiecznego czyli dla zasadniczego użytkownika łóżka istotna jest wygoda leżenia, możliwość zmiany pozycji itp.

ŁÓŻKO ELEKTRYCZNIE STEROWANE z pewnością znakomicie pomoże opiekunowi w pielęgnacji podopiecznego, fizjoterapeucie w rehabilitacji podopiecznego a podopiecznemu w poprawie jakości życia.

 

!!!

Zanim zakupisz łóżko sprawdź dokładnie czy wybrany model zmieści się w miejsce które mu przeznaczyłeś, obrys zewnętrzny łóżka wynosi 105 cm (szerokość) na 215 cm (długość)

 

!!!

Jeżeli tylko to możliwe ustaw łóżko tak (najlepiej na środku pokoju) by mieć dostęp do podopiecznego z każdej strony.

 

 

STANDARDOWE ŁÓŻKO ELEKTRYCZNIE STEROWANE - najważniejszy sprzęt pomocniczy szczególnie dla pacjentów po udarach mózgu, po złamaniach szyjki kości udowej, chorych na Parkinsona, chorych na SM, chorych na SLA i wielu innych przypadków związanych z niepełnosprawnością ruchową.

Właściwości łóżka (szczególnie elektryczna regulacja wysokości leżenia) są bezdyskusyjną pomocą dla opiekuna pacjenta zarówno gdy chodzi o wykonywanie pielęgnacyjnych czynności toaletowo-higienicznych jak i jeżeli chodzi o ułatwienie transferu pacjenta z łóżka na wózek inwalidzki, wózek toaletowy, wózek toaletowo-prysznicowy czy podnośnik.

 

 

Lepiej zakupić łóżko ze sprawdzonego źródła niż je wypożyczać - łóżka w wypożyczalniach to egzemplarze najczęściej niekontrolowane przez Sanepid, obarczone ryzykiem przenoszenia groźnych dla życia i zdrowia zakażeń (np. pałeczka ropy błękitnej, gronkowce itp.) częstokroć obecnych u poprzedniego użytkownika łóżka.

 

 

Łóżko rehabilitacyjne posiada możliwość zmiany kąta nachylenia zarówno całego łóżka, jak i jego konkretnych partii. Dzięki systemowi płynnego sterowania, opiekun lub rehabilitant może ułożyć podopiecznego w danej pozycji bez wysiłku. Komfortowe łóżko rehabilitacyjne znacznie usprawnia opiekę nad podopiecznym – w tym codzienne czynności takie jak podawanie posiłków. Zwiększa także wygodę podopiecznego, miękki materac i odpowiednio wyprofilowane łóżko tworzą doskonałe podparcie dla kręgosłupa.

 

 

Poniżej prezentujemy na filmie funkcje, które posiada przykładowe łóżko standardowe.

Film 1 - funkcje standardowego łóżka elektrycznie sterowanego


Film 2 - funkcje standardowego łóżka elektrycznie sterowanego