podnośniki podłogowe

 

ELEKTRYCZNIE STEROWANY PODŁOGOWY PODNOŚNIK MOBILNY - absolutnie niezastąpiona, podstawowa, uniwersalna pomoc dla niepełnosprawnego ruchowo podopiecznego i jego opiekuna.

 

CENA fabrycznie nowego PODNOŚNIKA = 4000 zł

 

Gdy pojawia się w domu niepełnosprawny ruchowo podopieczny spędzający dużo czasu w łóżku wówczas jednym z największych wyzwań dla opiekuna (czasami też dla fizjoterapeuty) jest transfer podopiecznego.

 

Nagle opiekun (do niedawna nieopiekun) musi zmierzyc się z tematem BEZPIECZNEGO transferu podopiecznego, który często waży więcej niż 60 kg - na szczęście wymyślono podnośniki i mało tego, są one dostępne w Polsce!

 

Podnośnik dla niepełnosprawnego Łódź

PODNOŚNIK ELEKTRYCZNIE STEROWANY z pewnością znakomicie pomoże opiekunowi w pielęgnacji podopiecznego, fizjoterapeucie w rehabilitacji podopiecznego a podopiecznemu w poprawie jakości życia.

 

!!!

Najlepiej zanim zakupisz podnośnik poproś nas o przesłanie wymiarów dostępnych modeli wówczas wybierzesz model odpowiedni.

 

 

Podnośnik dla niepełnosprawnego Łódź - FUNKCJONALNOŚĆ:

Transfer podopiecznego > łóżko - wózek inwalidzki / wózek toaletowy i odwrotnie

Transfer podopiecznego > łóżko - wanna / brodzik i odwrotnie

Transfer podopiecznego (np. po upadku) > podłoga - wózek inwalidzki / łóżko

Transfer podopiecznego do samochodu osobowego (pozycja siedząca podopiecznego, tylko niektóre modele podnośników i nie do każdego auta)

oraz inne punkty transferu zarówno wewnątrz mieszkania jak i na zewnątrz.

 

Pomiędzy wieszakiem a ramieniem podnośnika istnieje także możliwość montażu wagi hakowej (opcja dodatkowo płatna), dzięki temu możemy łatwo zważyć podopiecznego.

 

ELEKTRYCZNIE STEROWANY PODŁOGOWY PODNOŚNIK MOBILNY - ważny sprzęt pomocniczy szczególnie dla podopiecznych z niepełnosprawnością ruchową oraz ich opiekunów.

 

Lepiej zakupić podnośnik ze sprawdzonego źródła niż go wypożyczać - podnośniki w wypożyczalniach, to egzemplarze najczęściej niekontrolowane przez Sanepid, obarczone ryzykiem przenoszenia groźnych dla życia i zdrowia zakażeń (np. pałeczka ropy błękitnej, gronkowce itp.) częstokroć obecnych u poprzedniego użytkownika podnośnika.

 

Podnośnik dla niepełnosprawnego Łódź jest bardzo ważnym, a często niezbędnym sprzętem pomocniczym w opiece nad osobą niepełnosprwaną ruchowo. Istotne jest, aby podnośnik pochodził ze sprawdzonego źródła, tylko od rzetelnych producentów.

 

Poniżej prezentujemy na filmach funkcje, które posiada przykładowy podnośnik podłogowy.

Film - prezentacja zastosowania podnośnika podłogowego - transfer podopiecznego z łóżka na fotel


Film - prezentacja zastosowania podnośnika podłogowego - transfer podopiecznego z wózka inwalidzkiego na sedes


Film - prezentacja zastosowania podnośnika podłogowego - transfer podopiecznego z podłogi


Film - prezentacja zastosowania podnośnika podłogowego - transfer podopiecznego z wózka transportowego do wanny


Film - prezentacja zastosowania podnośnika podłogowego - transfer podopiecznego z wózka inwalidzkiego na łóżko


Film - prezentacja zastosowania podnośnika podłogowego - transfer podopiecznego z wózka inwalidzkiego na wózek toaletowo-prysznicowy


Film - transfer podopiecznego: 1/ na wózek inwalidzki, 2/ z podłogi


Film - transfer podopiecznego: 1/ leżącego, z łóżka na fotel, 2/ siedzącego, z łóżka na fotel, 3/ z fotela do pozycji leżącej w łóżku, 4/ z fotela do pozycji półsiedzącej w łóżku


Film - podnośnik podłogowy bywa sam w sobie łatwy w transporcie; dotyczy niektórych modeli