wanna z regulowaną wysokością

 

!!!

Utrzymywanie właściwej higieny podopiecznego zapobiega powstawaniu odleżyn i innych problemów dermatologicznych oraz wpływa korzystnie na jego samopoczucie.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu znalezienia najlepszego rozwiązania dla Państwa.

 

WANNA Z REGULOWANĄ WYSOKOŚCIĄ

Najlepszym, najbardziej efektywnym w pomocy opiekunowi i podopiecznemu w kąpieli jest duet takiej wanny i podnośnika, nawet podnośnika podłogowego.

 

Wanna ma wymiary zewnętrzne 170 cm x 70 cm zatem może zastąpić większość wanien zwykłych użytkowanych w łazienkach mieszkań w blokach, kamienicach itp.

 

Wanna nie wymaga specjalnych instalacji - wystarczają takie jak dla zwykłej wanny + standardowe źródło zasilania w energię elektryczną.

 

2ma podstawowymi korzyściami z posiadania wanny z regulowaną wysokością są:

  1. opiekun nie musi siłować się by przetransferowac podopiecznego do wanny; możliwość swobodnego transferu podopiecznego za pomocą podnośnika podłogowego - przestrzeń pomiędzy nogami wanny gwarantuje swobodę manewru dla podstawy jezdnej podnośnika,
  2. opiekuna nie boli kręgosłup podczas kąpieli podopiecznego od ciągłego niergonomicznego schylania się do podopiecznego w wannie; elektryczna regulacja wysokości wanny za pomocą siłowników i pilota, regulacja w zakresie 66 - 96 cm.

 

Ponadto:

  • maksymalna waga użytkownika = 150 kg
  • produkcja szwedzka
  • zintegrowana bateria wannowa w komplecie z wanną
  • dostawa z montażem w terminie do 6 tygodni od daty zamówienia

 

CENA

od 16 500 zł (wliczone dostawa i montaż na terenie Polski)

 

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji. Kontakt z nami - kliknij tutaj

Film - transfer podopiecznego do wanny